Karlsson az elején: dicséretet hallott, díjat kapott. A Cseh Liga nehéz

“Megtudtam, milyen kemény és kihívást jelent a Cseh Liga.” “voltak Karlsson első benyomásai a hétfőn a Dukla elleni fekete győzelem után (3: 2).

” Tudjuk, hogy Betano sokkal jobban kell játszanunk. talán túl sok szükségtelen veszteség volt a játékunkban. Másrészt nagy előnye lehet, ha sikerül olyan mérkőzéseket megnyernie, amelyeket nem valószínűleg csinál pontosan úgy, ahogy elképzel. Emlékezz a Manchester United-re a Sir Alex Ferguson korszakában, hány meccsről döntöttek az elmúlt percben…”

Hét hátán, buja sötét fürtök, sebesség és tisztességes munka a léggömbvel. Ahogy Karlsson megrázta a lábát, és lábával dobta a védőket a tempóra, megállt.Ugyanakkor emlékmű üvegtáblát hagyott a meccs utáni legjobb játékos számára is.

A huszonnégy éves svéd a cseh legmagasabb versenyen debütált.

„Jellemzően teljesen különbözik a labdarúgótól. A cseh rajongók látják, hogy a rajongók számára kellemes felépülést kell biztosítani ”- mondta Matěj Hanousek.

“Határozottan megtette, amit elvártunk tőle. Erre volt szükségünk. Veszélyes, egy-egy, felgyorsíthatja a játékot. Csak egy gólból hiányzott ”- értékelte Zdeněk Ščasný edző a norrköpingi megerősítést.

Karlsson az első félidőben a jobb oldalról kezdte a lábát. A szünet után azonban jobban nézett ki, amikor Chipcioval kicserélte a helyét, és felemelte a bal oldali halvát.A többiekkel szemben egyértelmű és exkluzív képességekkel bírt.

Amikor kevesebb, mint egy óra elteltével egyszerre sétált három ellenfelet egyszerre, a benyomást elrontotta egy gyengébb jobb oldali online case de pariuri mulasztás. Gyakran próbáltak központokba lépni, átadni magát, veszélyes helyzetben lévő csapattársakat keresve.

“Nagyon jól mutatta magát a bal oldalon, de még mindig azt hiszem, hogy nagyon jó lehet, főleg a jobb oldalról” – mondta a Spartan edzője az újságíróknak.

“Karlsont láttuk minden előkészítő párbaj, beraktuk. Az első félidőben nem volt veszélyes, a második félidőben több hely volt a bal oldalon – ismerte el Roman Skuhravý, a Dukla edzője. „Tisztelem őt, de teljesítménye nem döntött a meccsről.Sokkal jobban tetszett a fiatal Hložek érkezése. ”

Az egyik játékos, aki ujjaival lőtt a meccs döntő célkitűzésében.

” Örülök, hogy sikerült a mérkőzést, mert az ellenfél, bár ő az utolsó az asztalban, nagyon jól játszott. Makal, harcolt, de végül a minőség a mi javunkra döntött. “- mondta Karlsson, akit negyed órával a vége előtt Eldar Čivič váltott fel.” Ez egy megelőző változás volt. Az első tavaszi körben David nem indult egészségügyi problémák miatt, nem akartam kockáztatni további sérüléseket ”- magyarázta Ščasný.

Mai multe informații aici: Mai Mult