ÁTTEKINTÉS: Cseh remény a Phenjanban. Hány érmet hoznak?

Ha aranyérmet a legjobb snowboardosok a párhuzamos óriás műlesiklásban decemberben már, és éppen ez a nő, mert ebben a sportágban uralta az első két futam a világbajnokság. Négy évvel ezelőtt két olimpiai esélyt szenvedett Szocsiban, és hatodik és hetedik helyet kapott.de a párhuzamos slalom nem játszott.

Ehelyett most naordinuje indul alpesi sí, bár a lesiklás, amelyben fejezte be Lake Louise hetedik a vb lesz az előre ütközés snowboard Koreában lemondani.

Az 5000 méteres pályán egy évtized óta 2007 óta nem győzött le, és szeretné fenntartani ezt az egyensúlyt Koreában.

Egyetlen kupás verseny volt ebben a szezonban Stavanger harmadik helyezettje, de súlyosan fájdalmas volt a hátán.A kezelés folytatódik pozitívan, ha februárban meglehetősen egészséges, legyen első öt újra a legnagyobb kedvenc.

Ezek az érem jelöltek között 3000 méter a pályán, de ha ez tip szokatlanul széles és a pódiumra komolyan törekszik legalább nyolc nő. Sáblíková ért véget csészében versenyek 3000 méter a hetedik, a harmadik és a második.

Az előző szezonban a huszonkilenc Biathlete protrápila. Az összetettben a vb végül huszonötödik a világbajnokságon Hochfilzen hajtott ötvenes az egyes faj, jobb, ha nem.

A jelenlegi szezonban is annyira más. Vítková húz cseh biatlon képviselet az új év állt a dobogón három alkalommal.Ő a legnagyobb cseh biatlon remény az elkövetkező játékot.

A verseny uralta snowboardcrossařek az olimpiai Szocsi, ebben a szezonban, aztán visszajött szeptemberben hetedik és a második helyen a vb Argentínában.

Val Thorens decemberben, de megsérült a képzés korábban működött a bal vállán, és vált az egyik kiemelkedő cseh sportok beteg emberek.Más versenyeken kellett mondania december, február, azonban meg újra teljes erővel.

A Channel One Cup Oroszország bebizonyították, hogy versenyképes lehet, hogy megnyerte mind a három mérkőzést és rangsorolják a jelöltek közül az olimpiai érmet.

Ha az olimpiai verseny, ami lesz az első alkalom, hiszen Nagano 1998 találkozni a csillagok az NHL jégkorong játékosok elérték érmet, az általuk kezelt először 2006 óta.Az első csoport, az arány erők Korea, Kanada és Svájc-ból.

A korábbi sparingpartnerka Martina Sáblíková már megérett egy érmet, amint azt az elmúlt években, és két bronz a világbajnokságon, és a cím az európai bajnok a sprint čtyřboji.

Az idei világbajnokság jelenleg az erős pálya 500 méterre szó robbantási a dobogóra és négyszer a negyedik helyen végzett. Ő a legjobb öt-száz európai, de a három Asiatka-gát nem tud áttörni.Talán Koreában.

A felkészülés ő májfertőzés három hónapig nem tette lehetővé a vonat teljesen, ezért valószínűleg a szezon elkezdődött lassan és elhelyezni csak a negyedik tíz eredménymutatók.

De légy óvatos , Moravec többször bebizonyította, hogy még egy sikertelen belépés a szezon jól tudja, hogy felkészüljenek a téli csúcsterhelés, az olimpia és az MS nyolc érmet.

Az edzők azt hiszik, hogy most hasonló történetet ír. Ez a forma valóban emelkedik, sikerült Moravec, valamint Vítková, Šlesingr, Taverner és Puskarčíková futam után az új évben.

A fegyelem Big Air, amely tapasztalja Korea olimpiai debütálása, elfoglalt decemberében a World Cup Monchengladbach ötödik helyét, amely a legjobb hely volt neki november utolsó november óta, amikor a harmadik helyen végzett Milánóban.

Miután a váll műtét május, így egyre vissza az űrlapot, amelyen nem volt kevés, vagy sem változtatni agyrázkódás után csökkent a Copper Mountain.Négy évvel ezelőtt Szocsi második slopestyle játékában ötödik helyen végzett