Krejčí és Pastrňák szerezte meg a győzelmet, és Voráček segítsége nem volt elég

Az első indítás után a szünet Star Game, vesztes 1: 3 az Anaheim, nevezetesen jégkorong játékosok Boston megszüntette a 18 mérkőzés hosszú pontot sorozat csütörtökön, de megerősítette a jó formában az utóbbi anti St. Louis .

Ellenfél felülmúlva 46:33 és vett két pontot az eredménye 3: 1, ami szintén támogatott Cseh sztrájkolók David Krejci (17:03, 1 + 0, +2, 4 felvétel) és David Pastrňák (15: 18, 0 + 1, -1, 2 lövés).

az előbbi is nevezett második csillag mérkőzés 13. percében a kilencedik métely szezonnyitó pontszámot. Az 1: 0 státusz az 50. percig tartott, amikor Pastrnak segített Patrice Bergeronnal a hatalomban. Zaden Schwartz (Tuukka Raska) ügyes hálóját röpte ki a játék 59. percében.Elszámolási de nem került sor, és az idő 59:59 még sikerült gólt harmadik cél, David Backes haza.

nélkül egy pont TD Garden aréna, és így a cseh csatára között Blues Vladimir Sobotka (14:53, -1) és Dmitri Jaškin (10:30 +/- 0, 1 lövés).

harmadik nyílása csütörtök harci N.J. Philadelphia ventilátorok bizonnyal nem unatkozni. Fell négy gólt, mind a túlerő, és a látomások is számos dulakodás és fistfights. Mindkét kategóriában az akció is részt a csehek.

Ördögök a játéktér két ugrott vissza a vezetést. Karel Palmieri a megnyitás 4. percjéről Pavel Zacha segített. Drew Stafford volt a második otthon.Mert Flyers power play mindig rohant válaszolni Claude Giroux és Wayne Simmonds. Mindkét segíti James Voráček (18:05, 0 + 2 +/- 0, 1 lövés), úgy, hogy a lekerekített ez a statisztika 60 perc 1050 célok és segíti.

pontozási neki és kiválóan mögött harmadik Nathan MacKinnon Colorado (61 pont) és a vezető, Nyikita Kučerov Tampa Bay (64 pont). A přihrávkách 50 percig, majd Voráček sem. Megosztott második helyen mögötte 43 gólpassz lemaradt a legtöbb bek verseny John Klingberg Dallas előre és Josh Bailey az Islanders, Johnny Gaudreau Calgary és csapattársa Claude Giroux.

látva ő volt az első időszakban és a védő Radko Gudas (16:38, -1, 1 lövés), először a 13. helyen.perc, elment a tizenhatos után Downing Kyle Palmieri és így levágta hosszú sorozat 21 mérkőzést kizárása nélkül a november felfüggesztés a NHL-ben. 15 perc emellett merészkedett be egy ököl harc csapattársával bosszúálló mögött összerázzuk, Travis Zajac:

A második húsz perc volt látható csak egy pontozási esemény. Defender Shayne Gostisbehere vendégeket küldött a csapatnak. A harmadik harmad azonban hazajött. Először is, miután a második segítséget Zach este (18:01, 0 + 2, 1, 3 lövés) képest Damon Severson 59 perc döntött a győzelem New Jersey utolsó tervezet pick, Svájc Nico Hischier.A kapuk előtt érkezett Michal Neuvirth, akik felváltva a szerdai játék ellen Washington után öt fizetős kapu inkább újonc Alex Lyon (18 takarít ellen 22 rakéták).

A második mérkőzés Toronto két napot és egy második győzelmet tiszta számlával. Miután szerdai győzelem, 5: 0-át a szigetlakók csütörtökön Maple Leafs élvezte Változás 4: 0 New York következő egész – Rangers . Frederik Andersen után zéró idő védte duo Curtis McElhinney, aki Elkapta 25 lövés haza.

A jég, a Madison Square Garden Az elhelyezés által lőtt James van Riemsdyk, Patrick Marleau, Zach Hyman és újra a fiatal védő Justin Holl.Ő elutasította a nap a bemutató előtt a verseny (a farm alapján készült három védők sérült első csapat, amely nélkülözi a többek között a cseh képviselő Roman Polák) és megszépült az első cél. Második kezdetén is szerepet kapott.

A kanadai egység vezet čtyřbrankový már sikerült felhívni a 24. percben, amikor a mérkőzés idő előtt ért véget Henrik Lundqvist. A meccs hátralevő részében Ondřej Pavelec mind a 19-es fordulóját elfoglalta. Rangers de nem fogadták el.

Radim Vrbata megint csak a nem játszó helyettesítő figyelte csapattársai Florida tájékoztatta a jégen a táblázatban a Keleti főcsoport utolsó Buffalo eredmény 4: 2.A fő vezető Panthers volt hárompontos védő Keith Yandle (1 + 2).

Brett Pesce Brock McGinn a pontszám rossz sar gondoskodjon megnyerése Carolina 2: 0 mint Montreal , akinek 27 kísérlete mindig eltitkolta a figyelmes kaput Cam Wardot. Oly üres fülkék és bal védő Jakub Jerabek (20:30 -1, 1 lövés) és a kick Tomáš Plekanec (16:31, +/- 0, 1 lövés), amely így továbbra is várnia kell a 600. jubileumi cégek Karrier (230 + 369).

Érdekes konfrontációt ajánlott a Winnipeg a Vegas -kel. A második volt a második a nyugati konferencia vezetőjével, és az extra idő után 3: 2 eredmény után a pontokat a város szerencsejáték vezetőinek elvitték. A Golden Knights, akik sérülést szenvednek, hiányzik Tomáš Nosek, 64-ben.David Perron döntött.

Tizenegy gólt láttak Calgaryban . A Flames rajongói azonban nem hagytak el otthonról, miután a kedvenceik 4: 7-re nem voltak elegendőek a Tampa Bay versenyen. A sérült Ondřej Palát hiányzó vendégei úgy döntöttek, hogy a harmadik időszakban négy gólt nyernek. Egy vereség Andrej Šustr (11:10, 0 +1, +1) hozzájárult a Lightning sikeréhez. Otthon Michael Frolik (15:56, +/-: 0, 5 lövés) ötször próbálta kiégni a szerencsét, de nem írta a statisztikát. Miután Tampa kapitány Steven Stamkose 47. percében a hatodik gólról volt szó, Mika Smitha David Rittich vezetésére került.Ő azonban neuhájil tiszta lappal, amikor az utolsó négy lövés Lightning meg is haladta Cory Conacher.

szerepe kedvenc segítséget Dallas jég Arizona megtöltött és Radek Faksa (15:52, 0 + 1, +2), aki egyszer nyert 4: 1-ben. A másik cseh központ, a Stars Martin Hanzal azonban nem vette fel a régi hosszú csapattársak ellen irányuló tartós sérülést.

Csak 21 lövés volt elegendő Vancouver 4: 2-re a Chicago -en. A két gólt a csatár, Brendan Gaunce vívta.A Blackhawks mez volt bevezetni védő Michal KEMPNY (14:09, +/- 0, 1 lövés) és a kick David Kämpf (00:37, +/- 0, 1 lövés), John Rutt ismét maradt csupán a helyettesítők.